Hint Kumaşı

Kullanım Şartları

 • Bu site Hint Kumaşı İnsan Kaynakları İnternet ve Danışmanlık A.Ş.’ye ait, üyelerin kendi profillerini oluşturarak, çalışmalarının tanıtımlarını yaptıkları kullanıcılara veya yapılan çalışmalara ilişkin yorumların ve görüşlerin paylaşıldığı ve güncel gelişmelerin tartışıldığı online bir platformdur.
 • Bu bilgiler tarafımızdan saklanmakla beraber, bilgiler 3. şahıs ve diğer üyelerle ancak onayınız olması halinde paylaşılacaktır. Bilgilerin anonimleştirilmek şartıyla tarafımızca kullanılması veya üçüncü kişilerle paylaşılması ise her zaman mümkündür.
 • Sitemizi ziyaretiniz sırasında aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
 • Sitenin kullanım koşullarını önceden bildirim olmaksızın değiştirme hakkı mevcut olup, kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemenizi tavsiye ederiz.
 • Hint Kumaşı, ilgili yasa hükümleri gereği kendisi tarafından oluşturulmuş ve yayına sunulan içerikten içerik sağlayıcısı olarak sorumlu olmakla birlikte, kayıtlı kullanıcı(üyelerin) oluşturduğu ve herhangi bir incelemeden geçmeksizin doğrudan yayına alınan içerikten yer sağlayıcısı sıfatıyla sınırlı sorumludur. Yer sağlayıcı sıfatıyla barındırılan içerikler, ön denetime tabi olmadan yayına alındığından, tarafımıza yazılı olarak şikayette bulunulmadıkça, bu içeriklere ilişkin herhangi bir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.
 • Hint Kumaşı sitesinde yer alan tüm içerikler, resimler, metinler, görsel ve işitsel imgeler, videolar, veri tabanları, sitenin isim hakları, alan adı, bilgisayar yazılımları, tasarımı, kodları ve fikri mülkiyet hakkında konu tüm materyal ve eserler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca koruma altında olup, eriştiğiniz bu içeriklere ilişkin açıkça telif haklarının devredildiğinin belirtildiği durumlar hariç yalnızca şahsi kullanım hakkınız vardır.
 • Sitede yer alan içeriği kopyalama, işleme ve internet başta olmak üzere radyo-televizyon, uydu ve kablo gibi telli veya telsiz yayın yapan kuruluşlar vasıtasıyla veya dijital iletim de dahil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlar ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla her türlü araçla içeriği yayınlama izniniz ve/veya hakkınız bulunmamaktadır.
 • Sitede yer alan içeriğin alıntılanması, makul sınırlarda kalmak ve kaynak göstermek ve ilgili içeriğe ilişkin sitemize bağlantı vermek kaydıyla mümkündür. Makul sınır, eserin veya sair içeriğin basit bir özetinden ibaret olup, içeriğe vakıf olunması için sitemizin ziyaret edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırmayacak düzeyde olmalıdır. Her durumda, sitede yer alan içeriklerden herhangi birinin tamamının alıntılanması yazılı iznimiz olmadıkça mümkün değildir. Konuya ilişkin Fikir ve Sanat eserleri Kanunu hükümleri saklıdır.
 • Sitemiz, oluşturduğu veya yer sağladığı içeriğin kanuna uygun olmasına özen göstermekte olup, hukuka aykırı olduğunu düşündüğünüz bir içerik söz konusu ise veya Hint Kumaşı ile ilgili herhangi başka bir sorununuz hakkında ik@hintkumasi.com e-posta adresine bildirimde bulunabilirsiniz.

Giriş

Sosyal medya hesabınla ya da E-Posta adresinle giriş yapabilirsin.

Şifre Yenileme:

Şifreni mi unuttun? Dert etme. E-Posta adresine konuyla ilgili bir mail göndereceğiz.

 • Yeni şifreniz E-Posta adresinize gönderilmiştir.

Arkadaşını davet et

Senin gibi Hint Kumaşı olduğunu düşündüğün arkadaşların varsa, aşağıdaki formu kullanarak ya da Facebook mesajı ile onları davet edebilirsin.

 • Facebook Arkadaşlarını Davet Et
 • En fazla 10 kişinin üye olabileceği bir davet linki oluşturuyoruz ve bu linki Facebook mesajı ile arkadaşlarınla paylaşmanı sağlıyoruz. Bir sonraki 10 kişi için butonu tekrar kullanabilirsin.

Yükleniyor...