Hint Kumaşı
Osmanakbay Cs
Osmanakbay Cs

Koleksiyon Holding Corporate Site & Online Store

1054
  • Koleksiyon Holding'e ait kurumsal ve satış kanalı bulunan bir site tasarım. Koleksiyon'un tasarımcı kişiliğini bozmadan kurumsal çizginin sınırlarını aşmayan bir modern site meydana getirmeye çalıştım. Sadeliğin karmaşaya karışmayan bir kullanışlı site olmasına odaklandım. Müşteri beğenisi alan ayrıca Behance'e bağlı Web Design Served beğenisi almış bir çalışmadır.
    Koleksiyon Holding'e ait kurumsal ve satış kanalı bulunan bir site tasarım. Koleksiyon'un tasarımcı kişiliğini bozmadan kurumsal çizginin sınırlarını aşmayan bir modern site meydana getirmeye çalıştım. Sadeliğin karmaşaya karışmayan bir kullanışlı site olmasına odaklandım. Müşteri beğenisi alan ayrıca Behance'e bağlı Web Design Served beğenisi almış bir çalışmadır.

0 Yorum

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.

Başka Çalışmalar Keşfet

DAHA FAZLASINI GÖR

Giriş

Sosyal medya hesabınla ya da E-Posta adresinle giriş yapabilirsin.

Şifre Yenileme:

Şifreni mi unuttun? Dert etme. E-Posta adresine konuyla ilgili bir mail göndereceğiz.

  • Yeni şifreniz E-Posta adresinize gönderilmiştir.

Arkadaşını davet et

Senin gibi Hint Kumaşı olduğunu düşündüğün arkadaşların varsa, aşağıdaki formu kullanarak ya da Facebook mesajı ile onları davet edebilirsin.

  • Facebook Arkadaşlarını Davet Et
  • En fazla 10 kişinin üye olabileceği bir davet linki oluşturuyoruz ve bu linki Facebook mesajı ile arkadaşlarınla paylaşmanı sağlıyoruz. Bir sonraki 10 kişi için butonu tekrar kullanabilirsin.

Yükleniyor...