Hint Kumaşı
Ilker Şen
Ilker Şen

Drink&Draw İstanbul

 • İlk zamanlarında fırsat buldukca arada bir katıldığım güzel bir etkinlik,benim zamanlarımda çekirdek kadro idi, simdi katılan yeni üyeleriyle beraber hayli genişlemişlerdir ve kalabalıklaşmışlardır freelance mod dan ofis moda gectigimden beri, iş yogunluklarından dolayı arayı hayli açtık ...belki bir gün diyeyim !...buradan sevgiler saygılar yollayayım :)!... Çizmeyi seven arkadaslar arasında olmak , güzel muhabbetlerle , keyifli zamanlar gecirmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim..
  İlk zamanlarında fırsat buldukca arada bir katıldığım güzel bir etkinlik,benim zamanlarımda çekirdek kadro idi, simdi katılan yeni üyeleriyle beraber hayli genişlemişlerdir ve kalabalıklaşmışlardır freelance mod dan ofis moda gectigimden beri, iş yogunluklarından dolayı arayı hayli açtık ...belki bir gün diyeyim !...buradan sevgiler saygılar yollayayım :)!... Çizmeyi seven arkadaslar arasında olmak , güzel muhabbetlerle , keyifli zamanlar gecirmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim..

0 Yorum

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.

Başka Çalışmalar Keşfet

DAHA FAZLASINI GÖR

Giriş

Sosyal medya hesabınla ya da E-Posta adresinle giriş yapabilirsin.

Şifre Yenileme:

Şifreni mi unuttun? Dert etme. E-Posta adresine konuyla ilgili bir mail göndereceğiz.

 • Yeni şifreniz E-Posta adresinize gönderilmiştir.

Arkadaşını davet et

Senin gibi Hint Kumaşı olduğunu düşündüğün arkadaşların varsa, aşağıdaki formu kullanarak ya da Facebook mesajı ile onları davet edebilirsin.

 • Facebook Arkadaşlarını Davet Et
 • En fazla 10 kişinin üye olabileceği bir davet linki oluşturuyoruz ve bu linki Facebook mesajı ile arkadaşlarınla paylaşmanı sağlıyoruz. Bir sonraki 10 kişi için butonu tekrar kullanabilirsin.

Yükleniyor...