Hint Kumaşı

Üyelik Sözleşmesi

Bu sözleşmenin konusu, Hint Kumaşı internet sitesine üye(kayıtlı kullanıcı) olurken, üye olarak çalışma ve içerik paylaşırken dikkat etmeniz gereken hususlar ile hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesine ilişkindir.

Üyelik;

 1. Hint Kumaşı'na, e-posta adresinizle veya Linkedin veya Twitter sosyal medya hesaplarınız üzerinden üye olabilirsiniz. Üyelik başvurunuzun tamamlanması için, Hint Kumaşı'yla paylaştığınız e-posta adresinize gönderilecek aktivasyon linki üzerinden siteye giriş yapmanız gerekmektedir
 2. Üyeliğiniz; paylaştığınız ürünlerin, en az diğer 5(beş) üye tarafından beğenilmesiyle aktif hale gelecektir.
 3. Hesabınıza erişim için kullandığınız bilgilerin ve şifrenizin güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi nedeniyle karşılaşılabilecek her türlü kötü niyetli kullanımından şahsen sorumluluğumuz bulunmakta olup, kötü niyetli kullanımdan kaynaklanan her türlü hukuki ve cezai yükümlülük size aittir.
 4. Sitemizde, verileriniz korunması adına, kayıtlarınız yedeklenmekte ve gerekli önlemler alınmaktaysa da, buna rağmen verilerinizin kaybolması veya kayıtlarınızın önceki hale getirilememesi halinde herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 5. İstediğiniz zaman, herhangi bir neden göstermeksizin ik@hintkumasi.com adresine e-posta göndererek üyeliğinizi askıya alabilir veya dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.
 6. Siteyi kullandığınız sürece bu metinde yer alan kuralların tamamını, bütün olarak kabul etmektesiniz. Bu kurallara aykırı hareket etmeniz, siteyi kötü niyetli kullandığınızın tespit edilmesi veya Hint Kumaşı'nın gerekli görmesi halinde, siteyi kullanımınız engellenebilir veya üyeliğiniz gerekçe gösterilmeksizin sona erdirilebilir.
 7. İçerik;

 8. Sitemizde yer alan içeriklerin güncel ve doğru olması için azami çaba gösterilmektedir ancak içeriğin doğruluğu garanti edilmemektedir. Site içeriğinin doğru olmaması nedeniyle uğrayabileceğiniz doğrudan yada dolaydı tüm zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
 9. Sitede yer alan bağlantı, yönlendirmeler(link vs.) veya iliştirilmiş içeriğe ilişkin olarak sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Sitede yer alan bağlantı ve yönlendirmelerin içeriği kontrol edilmediği gibi, doğru olduğu, virüs vs. zararlı bir öğe içermediği, hukuka uygun olduğu gibi fakat bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla içeriğine ilişkin hiçbir bir garanti vermemektedir.
 10. Sitemiz üzerinden diğer üye, kullanıcı ve sair kişilerle mesaj, forum ve benzeri yollarla iletişim kurarken veya içerik sağlarken veya çalışmalarınız olarak ürün paylaşırken; sağladığınız içeriğin herhangi bir ticari şirket, marka veya oluşumu eleştiri sınırını aşacak şekilde kötüleme veya ticari itibarını zedeleme niteliği taşımayacağını, Türk Ticaret Kanunu'nun 57. Maddesi (ve devam maddelerine) aykırı şekilde, haksız rekabete yol açacak mahiyette veya markaya zarar verici içerik girmeyeceğinizi, aksi davranış nedeniyle oluşacak her türlü zarardan sorumlu olacağınızı kabul edersiniz.
 11. Telif Haklarının Devri ve Sorumluluk

 12. Tarafınızca oluşturulan veya geliştirilen ve yayınlanmak üzere Hint Kumaşı'na sunduğunuz her türlü içeriğe ilişkin tüm fikir ve katkının tamamen şahsi bilginiz ve birikiminiz sonucu üretildiğini ve kendinize ait olduğunu, fikri mülkiyete konu işlerine ilişkin üçüncü kişilerin kısmen veya tamamen hak sahipliği iddia edebileceği bir yol izlemeyeceğinizi beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 13. Paylaştığınız herhangi bir içeriğe ilişkin olarak üçüncü bir kişi tarafından telif hakkı ihlali nedeniyle talepte bulunulması halinde, Hint Kumaşı nezdinde oluşabilecek zararlara ilişkin sorumluluk tarafınıza aittir.
 14. Tarafınızca oluşturulan yazı, görsel, fotoğraf, grafik, derleme ve sair her türlü içeriğe ilişkin Hint Kumaşı'na coğrafi, süre ve sair herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan kullanım hakkı vermektesiniz.
 15. İş İlanları Hakkında;

 16. Site üzerinden bağlantı kurduğunuz şahıslarla aranızdaki şahsi veya ticari ilişkiler ve bunların dolaylı veya doğrudan neticeleri şahsi sorumluluğunuzda olup, bu nedenle Hint Kumaşı'ndan herhangi bir talepte bulunamazsınız.
 17. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra, profil bilgilerinizde "iş tekliflerine açığım" seçeneğini aktif hale getirerek, profilinizde paylaştığınız tüm bilgilerin işveren firmalarla paylaşılmasına onay vermektesiniz.
 18. Sitemizde paylaştığınız kişisel iş bilgileri veya iş ilanlarının, gerçek ve doğru bilgi içermesi gerekmektedir. Sitemizde yayınlan ilanların veya paylaşılan kişisel iş bilgilerinin içeriğinin doğru olmaması nedeniyle 3. Şahıslar nezdinde doğan zararalar dahil doğrudan yada dolaylı tüm zararlara ilişkin sorumluluk tarafınıza aittir.
 19. İş ilanlarınızın içeriği, kapsamı ve/veya mahiyetinin; eksik veya yetersiz bilgi içermesi nedeniyle oluşacak aksaklık ve gecikmelerden veya pozisyona uygun olmayan aday yönlendirmelerinden, Hint Kumaşı sorumlu tutulamaz.
 20. Hint Kumaşı'nın insan kaynakları faaliyeti sırasındaki yükümlülüğü özen yükümlülüğü olup, bu yükümlülüğünü yerine getirmesine rağmen, ilanlarda işverenin bilgi ve belge gizlemesi ve/veya yalan beyanda bulunması veya verilen hizmet esnasında tespit edilemeyecek kusurlarını gizlemesi gibi, işçinin işverenle iş ilişkisi kurmasına engel teşkil edebilecek nitelikte eksikliklerinin olması halinde Hint Kumaşı'na sorumluluk atfedilemez, bu nedenle herhangi bir talepte bulunulamaz.
 21. Hint Kumaşı, Türkiye İş Kurumu'nun 03/10/2014 tarih ve 698 numaralı izin belgesi ile özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Bu faaliyet kapsamında, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince, iş arayan üyelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.
 22. Diğer hükümler;

 23. Sitemizde yer alan içerik, hizmet, imkan ve sair unsurların yayınının devamlılık arz etmesine önem gösterilmekle birlikte, yayının ve/veya site üzerinden sunulan hizmetlerin kesintisiz olacağına dair garanti verememekteyiz.
 24. Sitemiz uygun gördüğü takdirde içeriğinizi yayınlamayı reddedebilir, değiştirebilir veya yayınlanmış içeriği sebep göstermeksizin yayından kaldırabilir. İçeriğinizin değiştirilmesi, yayından kaldırılması sonucunda zarara uğramanız halinde dahi sitemizden hiçbir talepte bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.
 25. Sitemiz, site üzerinden bağlantı kurduğunuz diğer kullanıcı, üye ve/veya 3. şahıslarla olan ticari veya şahsi ilişkilerden ve iletişimden sorumlu değildir.
 26. Sitemiz, ücretsiz olan hizmetlerini uygun gördüğü zaman ücretli hale getirme veya ücretli bölümlerin ücretini arttırma hakkına sahiptir.
 27. Sitemizin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs geçmesi ihtimali bulunmakta olup, böyle bir durumun vuku bulması halinde sitemize sorumluluk yüklenemez, talepte bulunulamaz.

Giriş

Sosyal medya hesabınla ya da E-Posta adresinle giriş yapabilirsin.

Şifre Yenileme:

Şifreni mi unuttun? Dert etme. E-Posta adresine konuyla ilgili bir mail göndereceğiz.

 • Yeni şifreniz E-Posta adresinize gönderilmiştir.

Arkadaşını davet et

Senin gibi Hint Kumaşı olduğunu düşündüğün arkadaşların varsa, aşağıdaki formu kullanarak ya da Facebook mesajı ile onları davet edebilirsin.

 • Facebook Arkadaşlarını Davet Et
 • En fazla 10 kişinin üye olabileceği bir davet linki oluşturuyoruz ve bu linki Facebook mesajı ile arkadaşlarınla paylaşmanı sağlıyoruz. Bir sonraki 10 kişi için butonu tekrar kullanabilirsin.

Yükleniyor...